HYALUTIDIN® Mobility HCC

Tonikum s Hyaluron-Chondroitin-Komplexom. Doplnok výživy novej generácie pre zdravý pohybový aparát všetkých kategórií športových a pracovných koní a pony.

Celý rad hipológov, chovateľov, majiteľov, trénerov a jazdcov si neustále kladie otázku ako udržať kone čo najdlhšie nielen v stabilnej maximálnej športovej kondícii, ale aj jeho športovej životnosti, resp. dĺžke jeho športovej kariéry. Vo svete je celkom bežné vidieť na športových kolbiskách kone 15-ročné a staršie. Je tomu tak napospol v súťažiach drezúrnych, skokových, ale i v military. Dokonca aj v ťažkých prekážkových dostihoch – Steeplechase sa tu a tam takto starý šampión objaví. U nás a v európskych krajinách na východ od našich hraníc koní vyskytujúcich sa na športových kolbiskách v tomto tzv. „požehnanom konskom veku“ je minimum a pokiaľ áno, sú to len svetlé výnimky skôr už za svojím výkonnostným zenitom..

Aby ste u Vášho zverenca zabezpečili čo najdlhšiu vysokú maximálnu výkonnosť a zároveň životnosť je nevyhnutne nutné, okrem takmer dokonalej výživy všetkými potrebnými makroprvkami v kŕmnej dávke, doplniť taktiež dennú kŕmnu dávku aj ďalšími potrebnými doplnkami mikrovýživy, ktoré sú veľmi nutné pre udržanie pevného a stabilného zdravia koní, najmä ich pohybového aparátu - kopýt, kĺbov, svalov a šliach, ktoré predchádzajú vzniku následných závažných chorôb.

Lekársky výskum kráča dopredu míľovými krokmi a pre množstvo chorôb pohybového ústrojenstva sa neustále objavujú stále nové a nové poznatky. Toto taktiež platí i pre artrózu, jednu z najzávažnejších chorôb pohybového ústrojenstva nielen zvierat. Napriek enormným vedeckým štúdiám zostáva ešte otvorený rad základných otázok pre jej vznik a vývoj. Až keď budú nájdené všetky odpovede na tieto otázky, bude možné vyvinúť také spôsoby ošetrovania, ktoré budú priamo nasadené na príčiny artrózy a ktoré umožnia jej liečbu.

Pokiaľ medzitým chýbajú liečebné terapie, sústreďujú sa vedci na to, aby spomaľovali pokračovanie artrózy. Artróza ešte stále nie je vyliečiteľná, ale dnes už sme schopní priebeh ochorenia spomaliť alebo dokonca i zastaviť. Dnes už existujú účinné liečebné metódy, ktorými sme schopní znížiť ťažkosti a zabrániť zhoršeniu ochorenia, či dokonca riešiť obnovu jednotlivých buniek tkanív.

Chceli by sme Vás touto formou oboznámiť s v dnešnej dobe ojedinelým výživovým doplnkom novej generácie – HYALUTIDIN® Mobility HCC, ktorý je jedinečný vo svojom pôsobení na pohybový aparát nielen u zvierat. Tento produkt bol vyvinutý kolektívom vedeckých pracovníkov firmy Gramme-Revit zo SRN. Dovoľte nám, aby sme Vás bližšie informovali o súvislostiach medzi artrózou a Hyaluron-Chondroitin-Komplexom a pokúsili sa objasniť problematiku a pôsobenie tohto preparátu v živom organizme. Už mnoho zvierat, ktoré mali problémy s pohybovým aparátom, absolvovalo pitnú kúru s pozitívnymi výsledkami. Určite táto kúra môže pomôcť i vašim zverencom, šampiónom či miláčikom.

Výhody prípravku HYALUTIDIN® Mobility HCC oproti preparátom klbovej výživy

 

VIAC než len výživa pre kĺby.

 • Úplne nová generácia prípravku v intenzívnej starostlivosti o pohybový aparát a jeho výživu
 • Bezkonkurenčné a jedinečné zloženie výrobku
 • Vysoká koncentrácia komponentov viazaných do komplexu
 • Protizápalový účinok vedúci k zastaveniu zápalu a utlmeniu bolesti
 • Kvalitatívne doplnenie kĺbovej tekutiny a posilnenie jej funkčnosti
 • Zastavenie degradácie kĺbovej chrupavky a jej následná obnova
 • Dlhodobá pôsobnosť bez rizika z vedľajších účinkov
 • Dermatologický efekt v pôsobení na organizmus

 

Včera iba s injekciou, dnes ako tonikum vo forme doplnku výživy.

 • Vysoká vstrebateľnosť
 • Výborná akceptácia zvieraťom a chutnosť
 • Výborná znášanlivosť a šetrnosť k tráviacemu traktu
 • Rýchla absorpcia k depozitným miestam v organizme
 • Maximálny komfort užívania - jediná denná dávka HCK
 • Bezpečnosť i pri dlhodobom užívaní v priebehu niekoľkých mesiacov
 • Efekt energetického doplnku

 

 

  Produkty

Tebexerol
Myosedam
Pleťový krém Hyalutidin® Rejuvenate
Virexerol
Tendosedam
Hyalutidin®
Hyalutidin® pre kone a ponny
Hyalutidin® pre psy a mačky
Navštívte náš eShop